Web3’te Topluluk Yönetişimi, Layka DAO

Moderatörlüğünü İstBCW üyelerinden Dr. Hale Cide Demir’in yaptığı Use-Case serimizin yeni bölümünde, Layka DAO kurucu ortağı Vidal Arditi  “Web3’te Topluluk Yönetişimi, Layka DAO” hakkında konuştu. Yayın linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

View More

Merge Sonrası Ethereum’da Değişenler

İstanbul Blockchain Women Use-Case serimizde bu hafta Burcu Sakız ve Bitcoin Kraliçesi konuğumuzdu.  Paribu sponsorluğunda gerçekleşen Use-Case serimizin yeni bölümünde Ethereum Merge sonrası yaşanması beklenen etkiler, değişimler ve tüm merak edilen sorular ele alındı. Yayın linkine buradan ulaşabilirsiniz.

View More

Metaverse ve Dijital Moda

Moderatörlüğünü İstBCW YK Üyesi Çağla Gül Şenkardeş’in yaptığı yayında, Knitology kurucusu olan Ceren Arslan “Metaverse ve Dijital Moda” hakkında konuştu. Yayın linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

View More

Dijital Sanat ve NFT’ler

Moderatörlüğünü İstBCW YK Üyesi Ebru Güven’ın yaptığı yayında, Esra Özkan “Dijital Sanat ve NFT’ler” hakkında konuştu. Yayın linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

View More

NFT Sanatçılarının Gözünden NFT Ekosistemi: Begüm Bitir, Ecem Dilan Köse ve İpek Özbay

Moderatörlüğünü İstBCW Üyesi Burcu Sakız’ın yaptığı yayında, Begüm Bitir, Ecem Dilan Köse ve İpek Özbay “NFT Sanatçılarının Gözünden NFT Ekosistemi” hakkında değerli görüşlerini bizlerle paylaştı. Yayın linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

View More