İstBCW ile Blockchain’de Bu Hafta #8

İstBCW ile Blockchain’de Bu Hafta #8 Blockchain Women ailesinden Dr. Hale Cide Demir’in  ev sahipliği yaptığı “İstBCW ile Blockchainde Bu Hafta” programının konukları Mindstone Blockchain Labs Yönetici Ortağı Tansel Kaya ve Solak&Partners Yönetici Ortağı Elçin Karatay. Bu bölümde, kripto varlıklar ile ilgili dünyadaki model önerileri hakkında konuştular. Yayınımızı izlemek için tıklayınız.

View More

İstBCW ile Blockchain’de Bu Hafta #7

İstBCW ile Blockchain’de Bu Hafta #7 Blockchain Women ailesinden Dr. Hale Cide Demir’in  ev sahipliği yaptığı “İstBCW ile Blockchainde Bu Hafta” programının konuğu Ava Labs CEO’su Prof. Dr. Emin Gün Sirer. Bu bölümde, Avalanche projeleri ve kurumsal uygulamalar hakkında konuştular. Yayınımızı izlemek için tıklayınız.

View More

İstBCW ile Blockchain’de Bu Hafta #6

İstBCW ile Blockchain’de Bu Hafta #6 Blockchain Women ailesinden Dr. Hale Cide Demir’in  ev sahipliği yaptığı “İstBCW ile Blockchainde Bu Hafta” programının konuğu Devrim Danyal. Bu bölümde, Blockchain dünyasında adını sıkça duyduğumuz NFT ve Metaverse kavramları  hakkında konuştular. Yayınımızı izlemek için tıklayınız.

View More

İstBCW ile Blockchain’de Bu Hafta #5

İstBCW ile Blockchain’de Bu Hafta #5 Blockchain Women ailesinden Dr. Hale Cide Demir’in  ev sahipliği yaptığı “İstBCW ile Blockchainde Bu Hafta” programının konuğu Aytunç Yıldızlı. Bu bölümde, Avalanche ağındaki yeni gelişmeler DeFi sektörü hakkında konuştular. Yayınımızı izlemek için tıklayınız.

View More

İstBCW ile Blockchain’de Bu Hafta #4

  • Admin
  • 23 Aralık 2021
  • 0

İstBCW ile Blockchain’de Bu Hafta #4 Blockchain Women ailesinden Dr. Hale Cide Demir’in  ev sahipliği yaptığı “İstBCW ile Blockchainde Bu Hafta” programının konuğu Ebru Güven. Bu bölümde, Blockchain ile sosyal fayda ve sürdürebilirliğin nasıl sağlanabileceği hakkında konuştular. Yayınımızı izlemek için tıklayınız.

View More